County Manager

Oras: Toate orasele
Departament: Sales
Data limita: 31.12.2024
Referinta: 10

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii cu diploma de bacalaureat (studii superioare finalizate cu Diploma de licenta constituie avantaj);
  • Experienta de coordonare echipe minim 2 an, pe pozitii similare;
  • Experienta anterioara in industria creditelor de consum de cel putin 1 an;
  • Limba engleza (nivel mediu);
  • Foarte bune tehnici de vanzari si management strategic;
  • Bune cunostinte privind legislatia si activitatea de casierie;
  • Cunostinte de legislatie comerciala aplicabila institutiilor financiare nebancare;
  • Cunostinte de operare PC: Word, Excel, PowerPoint;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si de negociere;
  • Spirit antreprenorial dezvoltat, gandire analitica si structurata;
  • Abilitati de leadership.

Descrierea jobului

Responsabilitati Manageriale

  • Recrutarea, coordonarea si controlul echipei;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare (vanzari si colectari);
  • Gestionarea eficienta a bugetelor alocate;
  • Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
  • Mentinerea relatiei cu autoritatile locale si cu furnizorii externi, pentru punctele de lucru coordonate;
  • Dezvoltarea retelei de birouri si al portofoliilor de clienti din zona alocata;
  • Respectarea si aplicarea prevederilor legale in vigoare, in materie de AML/CFT/ KYC.

Responsabilitati administrative (casierie)

  • Incasarea si eliberarea de numerar;
  • Intocmirea documentelor de incasare si de predare a banilor;
  • Respectarea plafonului de casa conform legislatiei in vigoare;
  • Depunerea zilnica a sumelor incasate in contul Companiei.

Beneficii:

  • Programe de training si devoltare personala;
  • Bonusuri lunare in functie de performanta;
  • Zile de concediu de odihna suplimentare in functie de vechime.
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.