VREI SA CASTIGI BANI SI SA ITI DECIZI SINGUR PROGRAMUL? VINO IN ECHIPA ICREDIT! FIE CA AI SAU NU UN JOB, CU ICREDIT POTI CASTIGA MAI MULT.
Alatura-te echipei iCredit si castiga mai multi bani!
Indiferent de varsta, specializare sau experienta, daca ai un spirit independent, stii sa lucrezi singur, dar si in echipa si iti place sa castigi pe masura eforturilor, ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE!
Aplica acum

ASISTENT ADMINISTRATIV

  • Oras Toate orasele
  • Data limita 31.10.2021
  • Referinta #05

Responsabilitati:

  • Procesarea documentelor electronice (centralizare, prelucrare, aranjare in dosare specifice);
  • Procesarea documentelor fizice (inregistrare, distribuire, arhivare);
  • Realizarea unor sarcini administrative precum imprimare de documente, transmitere de mesaje electronice si comandarea de rechizite;
  • Acordarea de asistenta catre departamentul de vanzari;
  • Oferirea de support la controlul inventarului;
  • Organizarea sedintelor;
  • Procesarea facturilor si a chitantelor.

Cerinte

  • Experienta anterioara in domeniul administrativ;
  • Abilitati excelente organizatorice;
  • Cunostinte operare calculator si pachetul MS Office;
  • Capacitatea de a lucra eficient in cadrul unei echipe;
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala.

Ce iti oferim?

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
  • Programe de training si dezvoltare personala;;
  • Posibilitati de dezvoltare intern si international;
  • Salariu fix, plus bonusuri lunare de performanta.
  • Zile de concediu de odihna suplimentare in functie de vechime.

MANAGER ECHIPA

  • Referinta #01

Ce cautam la tine?

  • Experienta minim 1 an in coordonare echipe;
  • Experienta anterioara in industria creditelor de consum;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teren (pozitia presupune 80% activitate pe teren)
  • Cunostinte operare PC;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Fire proactiva, care preia initiativa;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Orientare catre atingerea obiectivelor.

Ce va trebui sa faci ?

  • Recrutarea, coordonarea si controlul echipei;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei de vanzare si colectare;
  • Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Organizarea activitatilor de marketing.
  • Activitati administrative.